روستر ROOSTER :

 

 

 

گروه کاریز به عنوان تنها نماینده فعال محصولات برند روستر در ایران می باشد .

کارخانه ای با مساحت 34077 متر مربع در ایالت  Chongqing چین در منطقه  Jiulongpo  واقع شده است . کار این شرکت  از زمان تأسیس به طراحی ، توسعه ، ساخت و فروش ماشین آلات کشاورزی اختصاص یافته است .

این کارخانه از سال 2003 سری های مختلفی از تیلر ها و شخم زن ها ، موتورهای بنزینی ، موتور پمپ ها ، و ماشین آلات باغبانی  را با برندهای مختلف از جمله برند ROOSTER روستر تولید کرده است . گستره ی محصولات این شرکت در ماشین آلات باغبانی و کشاورزی بسیار وسیع است . 

گروه کاریز تا کنون موفق شده است که محصولات به شرح زیر را از این ابرتولیدکننده به صنعت کشاورزی کشور معرفی کند : 

کلتیواتور ، موتور های بنزینی ، موتور پمپ های بنزینی ، اره های زنجیری ، براش کاتر ، شمشاد زن ، چاله کن و چند محصول دیگر .

سیستم مدیریت کیفیت خوب و تجهیزات تست روستر ROOSTER برای کیفیت محصول به خوبی طراحی شده است . و فرایند تولید تحت کنترل ، کیفیت محصولات را تضمین می کند .

شبکه خدمات بازاریابی و خدمات پس از فروش روستر ROSTER تجارت با ارزشی را در بازار داخل و خارج از کشور چین فراهم کرده است . روستر ROSTER در جنوب شرقی آسیا ، آسیای جنوبی ، آسیای غربی ، خاورمیانه ، اروپا ، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی شبکه گسترده ای از بازار فروش ایجاد کرده است .

"تمرکز بر کیفیت و خدمات پس از فروش" یکی از اصول همیشگی روستر ROOSTER بوده است . هدف روستر ROSTER  تهیه سریع محصولات برای برآورده کردن نیازهای مشتریان است .

روستر ROSTER می خواهد کالاها را مطابق با نیاز مشتری تولید کند . بنابراین لطفا  بیشتر با روستر ROSTER در تماس باشید .

نمایش 1–8 از 9 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36