ETQ ای تی کیو :   

گروه کاریز به عنوان نمایندگی محصولات شرکت تولید کننده موتور آلات صنعتی ETQ در ایران می باشد. شرکت تولید کننده موتور آلات صنعتی ETQ با مسئولیت محدود در سال 2000 در یکی از زیباترین شهرهای جهان در کشور چین تاسیس شده است. این شرکت با مساحت 8 هکتار احداث گردید. شرکت با بیش از 30 مهندس ارشد ، مشاور فنی و تکنسین های تمام وقت مشغول به کار ، شروع به کار کرده است.

این شرکت که با جوینت شدن با شرکت KOHLER آمریکا کار خود را وسعت داده است. به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در کشور چین شناخته می شود. موتور ژنراتور، پیشرانه ها، موتور پمپ های آب ، موتور های چهارچرخ و غیره محصولاتی هستند که با این برند تولید می کند.

هرکسی که برای این شرکت و یا با این شرکت کار می کند توانمند است و انتظار می رود بالاترین استانداردهای کیفیت را در محصولات حفظ کند.

این شرکت تاییدیه ISO 9001 کیفیت سیستم را دریافت کرده است. در عین حال بیشتر محصولات شرکت ETQ گواهی CE یا GS O2 و EPA را دارا میباشند.

این شرکت همچنین از شهرت بالایی در داخل و خارج از کشور چین برخوردار است. و تولیدات آن در سراسر جهان به خوبی شناخته شده اند. محصولات این شرکت به آسیا ، آفریقا ، اروپا ، استرالیا ، آمریکا و غیره صادر می شوند. این شرکت معتقد است که مردم و برند ETQ دو سرمایه اصلی شرکت هستند. و توان تولید این شرکت بر پایه آن دو رکن استوار شده است.

شرکت ETQ صمیمانه امیدوار است که فرصت همکاری با دوستان داخلی و خارجی را داشته باشد.

نمایش 1–8 از 35 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36