آشنایی با مجموعه کاریز پمپ

مجموعه کاریز از سال 1363 کار خود را در زمینه ی تامین قطعات و ماشین آلات کشاورزی ، صنعتی و ساختمانی آغاز کرده است . و تنها هدف این مجموعه از بدو تاسیس تا به امروز تامین کالاهای با کیفیت میباشد .

این مجموعه در ورود کالاهای جدید به صنعت کشاورزی کشور ، از جمله ی پیشگامان بوده است .

برندهایی که توسط این مجموعه به بازار ایران معرفی شده اند عبارتند از:

ای-تی-کیو ETQ :

برندی که در صنعت موتور های بنزینی و دیزلی در سایز های کوچک و موتور ژنراتورهای با قدرتهای کمتر از 20KVA از بهترینها میباشد و در واقع بخشی از کارتر صنعتی پرقدرت کهلر KOHLER هست .

پلیکام Pelikum :

هر چند که در بخش پمپهای کوچک خطی و کفکشها و شناورهای تک فاز بازار کشور اشباع از برندهای متعدد است ، اما پلیکام با توجه به کیفیت ممتاز خود و قیمت بسیار مناسب در برابر این کیفیت از شناخته ترینها میباشد.

پنگوئن Penguin :

مجموعه بزرگ صنعتی شاندونگ مشهوربه غول صنعتی شاندونگ در عرصه تولید ماشین آلات کشاورزی در کشور چین رتبه اول را دارا میباشد و از متخصصان ژاپنی و آلمانی به خصوص مهندسان شرکت اشتیل آلمان بهره مند میباشد ، ضمن اینکه برخی از محصولات اشتیل در خط تولیدهای این غول صنعتی تولید می شود؛ این غول صنعتی برندی را به بازارهای خارجی روانه کرده است با نام پنگوین و محصولات این برند توسط مجموعه کاریز به بازار ایران معرفی و عرضه گردیده است.

روستر ROOSTER :

با پیشرفتهای اخیر و مکانیزه شدن کشاورزی گروه کاریز دستگاههای شخم زن با برند یاگمار yugmar را از کشور ترکیه با موتورهای هوندا ژاپن به بازار ماشین آلات کشاورزی کشور معرفی کرد؛ اما با سرعت فراوان چینیها وارد این عرصه شدند و از این روی بود که گروه کاریز نیز با توجه به رقابتی بودن قیمتها و بالا بودن قیمت محصولات ترکیه ای به این نتیجه رسید که در بازار چین با یک تولید کننده ی قوی با محصولات با کیفیت ، شروع به کار کند. پس از تحقیقات فراوان و بررسی تولید کننده های متعدد برند روستر ROOSTER به همت مجموعه ی کاریز وارد بازار ایران شد ، تا در امتداد هدف اصلی گروه کاریز که همان کیفیت عالی محصولات میباشد این بخش از بازار کشاورزی کشور هم از این امر بی بهره نماند.

گالی GULLY :

از آنجا که بازار پمپ ایران توسط برندهای باکیفیت پایین و قیمتهای ارزان تسخیر شده است، دست اندرکاران مجموعه کاریز تصمیم گرفتند تا برندی با قیمت مناسب تر از پلیکام و قابل رقابت تر با بازار اما از لحاظ کیفی در سطح نسبتا قابل قبول را به بازار پمپ کشور وارد کنند ، هر چند که نمی توان با قیمت کم کالایی با کیفیت تهیه کرد اما می توان با قیمت متعادلتر کالای با کیفیت برتر را پیشنهاد داد به خصوص با کاستن حاشیه سود لذا اینگونه بود که برند گالی وارد بازار ایران شد و روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود . امید است که با حمایت و پشتیبانی مصرف کنندگان از گالی ، زحمتهای همکاران ما در گروه کاریز برای معرفی کیفیت بی پاسخ نماند.

توسان TWOSUN :

با توجه به اینکه برندهای سوئدی و ژاپنی در عرصه بازار ماشین آلات کوچک ساختمانی به دلیل قیمت های بسیار بالا به سرعت بازار خود را در ایران از دست دادند ، با تلاش گروه کاریز برند کره ای توسان با دیگر رقبای کره ای و چینی خود در این بازار به رقابت مشغول است و از آنجا که همیشه تلاش گروه کاریز در راستای کیفیت برتر است . این برند کماکان از این هدف مجموعه به خوبی پشتبانی کرده است.

مجموعه ی کاریز با معرفی برندهای خود به بازار صنعت کشاورزی و ساختمانی کشور گام جدیدی را در این بازار با شعار کیفیت برتر برداشته است. دست اندرکاران این مجموعه امیدوارند که رضایت خاطر را برای مصرف کنندگان عزیز به ارمغان آورده باشند. این مجموعه جهت خدمت رسانی بهتر همواره منتظر شنیدن مشکلات مصرف کنندگان گرامی میباشد.